/Files/images/angl/GIF2.gif

По вулиці Комсомольській міста Семенівки знаходилась одноповерхова будівля з широкими світлими вікнами, що потопала серед тополь. Сімдесят років вона належала дітям. За сімдесят років тут відбулося стільки подій і маленьких, і великих, і щасливих, і не дуже...

В 1928 році Семенівський райвиконком прийняв рішення побудувати нову школу. Місце вибрали на пустирі, де нічого не росло, а тільки бур'яни. Було вирішено перенести старе приміщення церковно-парафіяльної школи з двома класними кімнатами на вулицю Комсомольську. До неї прибудували ще два класи.

Восени 1928 року будівництво завершили. У вересні в новій школі, яка отримала ім'я М. І. Калініна, розпочались заняття. Першим завідуючим став Василь Іванович Маринич. А вчителювали в новій школі З. В. Маринич, М. Х. Лазеба, Ф. Г. Осмаківська, О. О. Неруш.

Під керівництвом завідуючого В. І. Маринича приміщення обсадили тополями та бузком.

В 1940-41 навчальному році школа отримала статус семирічної. Але мирний плин життя був жорстоко обірваний війною.

В 1959-60 навчальному році школа стала восьмирічною, тут навчалося 218 учнів і працювали 14 вчителів.

Але час від часу учні, вчителі, батьки кидали погляди на приміщення старої школи. Вони любили школу, але не могли забути ні холодних класів, ні трухлих стін, ні поразламуваної підлоги...

1 вересня 1999 року відбулося свято - відчинила двері нова школа. Святково вбрані діти, вчителі, батьки. Звуки духовного оркестру. Квіти.

Відчувалася і присутність Президента України Леоніда Кучми, під патронатом якого будувалася наша школа.

"щиро вітаю з відкриттям нової школи, святом знань та праці. кожна нова школа - це практична турбота органів виконавчої влади про підростаюче покоління, про завтрашній день нашої держави. зичу всім міцного здоров'я, добра та щастя, нових здобутків у праці та навчанні." Президент україни леонід кучма

Пролунав перший дзвоник, запрошуючи учнів, батьків, гостей на перший урок у новій школі. Перший урок на тему: "Вчимося жити у мирі й злагоді" пройшов в урочистій атмосфері.

У березні 2000 року нову школу відвідав Президент Л. Д. Кучма. Леоніда Даниловича учні школи зустрічали хлібом-сіллю та квітами. А на урочистій лінійці всі присутні подякували Президенту за нову школу.

1 вересня 2000 року неповна середня школа №3 отримала статус середньої.

/Files/images/Wd1fKKTBw_M.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1094

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.