Вітаємо переможців!

Переможцями І етапу Всеукраїнського конкурсу "Пожежі краще запобігти" у номінації "Декоративно-прикладна творчість" стали:

Ляскало Поліна - учениця 5 класу (І місце)

Крайлюк Тимофій - учень 6 класу (І місце)

Панченко Олексій - учень 7 класу ( ІІ місце)

Вітаємо переможців та їх творчого наставника - Клименко Ярославу Павлівну! Бажаємо невичерпної наснаги, творчих злетів у майбутньому та перемог!


Вітаємо!

Переможницею І етапу Всеукраїнського конкурсу малюнка «Охорона праці очима дітей – 2021» стала учениця 2 класу - Борздико Ольга (керівник Денисюк Валентина Данилівна) - зайняте ІІ місце! Щиро вітаємо переможницю з творчим наставником конкурсу із здобутою перемогою, бажаємо натхнення, творчих здобутків та нових досягнень.


Про проведення відкритого міського конкурсу «Здорова дитина – здорова нація»

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення відкритого міського конкурсу

«Здорова дитина – здорова нація»

Мета Конкурсу:

  • Популярізації здорового способу життя;

  • формування у дітей умінь і навичок ведення здорового способу життя, відповідального та свідомого відношення до свого здоров’я;

  • утвердження принципів загальнолюдської моралі;

  • стимулювання дітей та молоді до здорового способу життя та позитивної соціальної орієнтації, залучення до програм створення інформаційного поля здоров’язберігаючих технологій;

  • вчити протидіяти поширенню інфекційних хвороб.

  • Учасники Конкурсу

До участі запрошуються здобувачі освіти закладів середньої освяти та вихованці Центру дитячої та юнацької творчості» Семенівської міської ради.

Дата проведення

Роботи до 30 листопада 2020 року розміщаються на сайтах відповідних закладів освіти, посилання на відео надсилається на електронну адресу КЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» semenivka-btdu@meta.ua . Відповідальні особи: педагог-організатор Олена Солодовнік, практичний психолог Дарина Неруш. т. 04659 2-15-02.

Конкурс проводиться за номінацією «Мультимедійний проєкт»

Участь у номінації «Мультимедійний проєкт» передбачає виготовлення відео роликів та відео кліпів, направлених на впровадження здоров’язберігаючих технологій та протидії розповсюдженню інфекційних захворювань у дитячому середовищі. Відеоматеріал не повинен в хронометражі перевищувати 5 хвилин.

Оцінювання

Представлені на Конкурс роботи будуть оцінюватися за 10-бальною системою по кожному критерію:

  • рівень організації освітньої, пропагандистської роботи у напрямку залучення до програм створення інформаційного поля здоров’язберігаючих технологій та протидії розповсюдженню інфекційних захворювань;

  • актуальність обраної теми, оригінальний підхід донесення інформації;

  • розкриття теми, цікаві та різноманітні форми діяльності.

  • Нагородження переможців

Переможці Конкурсу нагороджуються дипломами Відділу освіти, молоді та спорту Семенівської міської ради.


Здорова дитина - здорова нація! Відео до конкурсу від Семенівського ЗСО І-ІІІ ст.№3

Кiлькiсть переглядiв: 510

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.