/Files/images/denisyuk/DSCN1892.JPG /Files/images/denisyuk/DSCN1791.JPG /Files/images/denisyuk/DSCN1801.JPG /Files/images/denisyuk/DSCN1812.JPG /Files/images/denisyuk/DSCN1826.JPG /Files/images/denisyuk/DSCN1833.JPG

Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела і яскрава пора – канікули! Але провести всі сонячні дні вдома перед телевізором і комп’ютером – це залишитися без казкових емоцій, нових друзів, різноманітних розваг. Літо – найяскравіша, кольорова і багатозвучна пора року. Літо – це час, коли школярі мають можливість відпочити від шкільних клопотів. Літні канікули – найцікавіша пора для дітей, час захоплюючих пригод і поїздок, нових знайомств та зустрічей.

З цим завданням чудово справляється пришкільний оздоровчий табір "Здоров'ячки".

Для працівників табору головним завданням відпочинку дітей стали організація відпочинку школярів, формування прагнення вести здоровий спосіб життя, усвідомлення його важливості, намагання жити у гармонії з природою і собою.

Серед видів діяльності – фізично-оздоровча (вироблення санітарно-гігієнічних умінь і навичок, попередження травматизму, порушень у здоров’ї, фізичне загартовування, формування здорового способу життя), навчально-пізнавальна (творча діяльність, оволодіння знаннями про природу, суспільство, людину; розвиток здібностей, талантів, забезпечення умов для самореалізації), предметно-перетворювальна (оволодіння основними сферами життєдіяльності, бережливе ставлення до праці, уміння долати труднощі, охорона природи, ознайомлення з професіями), соціально-комунікативна (управління колективом, свята, традиції, рольові ігри, тренінги, конкурси і т.д.), оцінно-орієнтаційна (засвоєння нормативних знань, правил і питань, норм, цінностей, екскурсії, тренінги), робота з батьками, співпраця з організаціями, установами.

/Files/images/222/1.jpg

/Files/images/222/2.jpg

/Files/images/222/3.jpg

/Files/images/222/4.jpg

/Files/images/222/5.jpg

/Files/images/222/6.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 849

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.