Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми проблемами

Відповідно до листа МОН України № 1/9-414 від 13.08.14 року «Про забезпечення безперешкодного доступу до навчальних закладів» у Семенівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 створені сприятливі умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами, у тому числі й дітей з інвалідністю, забезпечення їх безперешкодним доступом до всіх приміщень школи, а саме:

- східці для організації безпечного переміщення дітей обладнані поручнями;

- систему візуальної інформації для дітей з порушенням слуху;

- приміщення їдальні на першому поверсі;

- наявні туалетні кімнати на двох поверхах будівлі закладу;

- облаштувати поруччя на сходах;

- підвіз до закладу шкільним автобусом;

- виконано поточний ремонт класних кімнат, спальні, ресурсної кімнати.

Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення. Світло на робочі місця падає ліворуч. При оздоблені навчальних приміщень враховано такі вимоги: стіни світлих тонів; меблі, парти – кольору натурального дерева; класні дошки темно-зеленого кольору, стелі, двері, віконні рами – білі. Розташування меблів і обладнання, декоративних рослин сприяє максимальному використанню денного світла і рівномірному освітленню приміщень. З вересня по травень у приміщеннях рівень освітлення підвищується за допомогою штучного освітлення. У закладі дотримується повітряно-тепловий режим. Приміщення обладнані системами центрального опалення та вентиляції, що забезпечують сприятливі мікрокліматичні умови внутрішнього середовища. Чистота повітря у закладі забезпечується регулярністю вологого прибирання, використанням провітрювання за графіком.

Навчальні меблі класних кімнат відповідають віковим та морфофункціональним особливостям дітей, враховується специфіка освітнього процесу.

Шкільна та пришкільна території підтримуються в належному стані.

Територія, будівлі, приміщення належно художньо-естетично оформлені.

Територія закладу огороджена по всьому периметру.

Заклад повністю забезпечений необхідними навчальними площами.

Кiлькiсть переглядiв: 826

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.